Kronikë

Aksident në Tiranë, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 09/09/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar në Tiranë rreth orës 00:30. Aksidenti ka ka ndodhur në Vaqarr, tek kthesa e Arbanës.

Mësohet se viktima nuk është identifikuar dhe se është i moshës rreth 60 vjeç. Sipas të dhënave, makina e cila u përfshi në këtë aksident drejtohej nga një person i identifikuar me inicialet A.H.

Aktualisht drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.6, për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas