Kryesore

Përgatitjet për zgjedhje, Rama mbledh drejtuesit politikë në qarqe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 09/09/20 |
Opi Nion

Partia Socialiste vijon përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme. Mëngjesin e sotme kryeministri Edi Rama është takuar me drejtuesit e PS në qarqe.

Takimi ka nisur rreth orës 09:00 në ambientet e selisë së PS. Ky takim vjen vjen pas ndryshimeve të bëra në Shkodër, Lezhë, Tiranë dhe Durrës.

Pak ditë më parë në Shkodër u caktua si drejtues politik Ilir Beqja, në Lezhë Lindita Nikolla, në Durrës vetë Rama pas largimit të Vangjush Dakos, kurse në Tiranë do drejtojë Elisa Spiropali dhe Ervin Bushati./ Opinion.al

Pas