Kronikë

Aksident në Tiranë, “benzi” hyn brenda lavazhit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:32 - 10/05/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e kësaj të marte në Kamzë. Raportohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ndërkohë si pasojë e përplasjes një prej automjeteve ka përfunduar brenda një lavazhi. Fatmirësisht deri më tani nuk është raportuar për të plagosur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Pas