Kronikë

Aksident në Thumanë, trafikndarësja çan në dysh mjetinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 24/07/22 |
Opi Nion

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur ne orët e para të mëngjesit në aksin e autostradës Milot- Thumane pranë Fushe Gjormit në Kurbin.

Drejtuesi ka humbur kontrollin duke u përplasur, ndërsa trafikndarësja ka përshkuar tej për tej mjetin.

Shoferi ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar për mjekim më të specializuar në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë. Policia po heton shkaqet e aksidentit.

Pas