Aktualitet

Aksident në Shkodër, furgoni me 7 punëtorë del nga rruga dhe përmbyset


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 31/08/20 |
Al Do

Një fugon ka dalë nga rruga në aksin rrugor Shkodër – Bogë e Malësisë së Madhe dhe është përmbysur.

Në fugonin e aksidentuar kanë qenë 7 punonjës të firmës nënkontraktuese që kryejnë punimet në aksin Qaf Thore-Theth, raporton ABC Neës.

Furgoni ka dalë nga rruga teksa punëtorët po ktheheshin nga puna.

Nga të dhënat paraprake nuk raportohet për viktima por mësohet se shtatë persona kanë mbetur të lënduar./ Opinion.al

Pas