Kronikë

Aksident në rrugën Llogara-Orikum, sherr mes drejtuesve të mjeteve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:19 - 09/07/21 |
Opi Nion

Dy drejtues mjetesh janë përfshirë në një konflikti fizik pas aksidentit në aksin Llogara- Orikum.

Sikurse njofton policia, dy drejtues mjetesh, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit, janë konfliktuar me njëri-tjetrin, duke përfshirë në këtë incident dhe disa prej pasagjerve.

Nga verifikimet e bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë përfshirë në konflikt./ Opinion.al

Pas