Kronikë

Aksident në rrugën Laç-Patok, humb jetën 55-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:49 - 22/09/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasoje vdekje është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Laç-Patok.

Mësohet se fillimisht janë përplasur dy mjete, ndërsa më pas në aksident është përfshirë dhe një biçikletë me të cilën udhëtonte një 55-vjeçar.

Si pasojë e përplasjes së fortë ka humbur jetën drejtuesi i biçikletës. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut  dhe rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas