Kronikë

Aksident në Librazhd, plagosen 5 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:39 - 08/03/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Librazhd, në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”.

Mësohet se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 5 persona, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet fjalë për 4 gra dhe 1 burrë që kanë marrë plagë në pjesë të ndryshme të trupit. Dy prej të plagosurve janë nga Maqedonia e Veriut.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas