Kronikë

Aksident në Korçë, makina përplas të moshuarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:39 - 01/02/21 |
Opi Nion

Një 80-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 18 në Korçë, pasi është përplasur nga një automjet.

Mësohet se i moshuari është transportuar për në spitali, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë, drejtuesi i automjetit tip “Ford”, pas aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, policia po punon për identifikimin e dhe arrestimin e tij./ Opinion.al

Pas