Kronikë

Aksident në Golem, humb jetën drejtuesi i motorit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:57 - 30/11/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar pasditen e sotme në afërsi të Golemit. Sipas policisë, një furgon është përplasur me një motor dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit të fundit, ndërsa shtetasja L.Gj., pasagjere ka mbetur e plagosur.

“Me datë 30.11.2020, rreth orës 15:30, në Golem, është përfshirë në aksident mjeti motorr me drejtues shtetasin A.Gj., 52 vjeç dhe pasagjere shtetasen L.Gj., me mjetin tip fugon me drejtues shtetasin E.P. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetasin A.Gj., ndërsa shtetasja L.Gj., u dërgua në spitalin e Durrësit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

 

 

 

Pas