Kronikë

Aksident në Elbasan/ Makina del nga rruga, 1 i vdekur, 2 të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:39 - 20/12/22 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën në një aksident të ndodhur Elbasan, në vendin e quajtur Qafë Mollë në fshatin Samurr të Njësisë Administrative Labinot Fushë.

Sipas “News24”, në aksident kanë mbetur të plagosur edhe dy persona të tjerë. Mësohet se makina ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur.

Aktualisht, në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe autoambulanca.

Pas