Kronikë

Aksident në Durrës, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 12/11/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës.

Aksidenti ndodhi rreth orës 17:20 në aksin rrugorë Stacioni i Trenit -Ura Dajlanit. Mësohet se mjeti tip “Opel” me drejtues E. K., ka përplasur një kalimtar me iniciale E. M., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Lidhur me këtë aksident është ngritur një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas