Kronikë

Aksident në aksin Shkodër-Koplik, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:35 - 21/10/20 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar në aksin Shkodër-Koplik.

Mësohet se si pasojë e përplasjes së një makine me një motor, ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe mosha e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ Opinion.al

Pas