Kronikë

Aksident me vdekje në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 18/07/22 |
Opi Nion

Një aksident me vdekje është regjistruar mëngjesi e sotëm në Vlorë. Paraprakisht mësohet se në aksin Vlorë-Orikum, shtetasi K. M., 53 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Kama”, ka humbur kontrollin dhe ka aksidentuar një person.

Sipas policisë, viktima është një person rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar.

Sot, rreth orës 08:40, në aksin rrugor Vlorë-Orikum, shtetasi K. M., 53 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Kama”, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin”,-njofton policia./Opinion.al

Pas