Kronikë

Aksident me vdekje në Orikum-Llogara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:16 - 10/08/20 |
el ida

Një aksident me vdekje është regjistruar këtë të hënë në aksin Orikum-Llogara.

Sipas Policisë, viktima, i identifikuar si një 65-vjeçar me inicialet H.K, banues në Orikum ka humbur kontrollin e mjetit tip Ford dhe ka rënë në një kanal.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas