Aktualitet

Aksident me vdekje në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:24 - 10/10/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Durrës. Një automjet ka përplasur një të moshuar dhe për pasojë i ka shkaktuar vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur në Romanat, ndërsa drejtuesit i mjetit tip “Fiat”, 41 vjeçari K.I., është shoqëruar në polici. Viktima ende nuk është identifikuar.

“Shtetasi K.I., 41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Fiat”, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, i seksit mashkull,  rreth 70 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Pas