Aktualitet

Aksident brenda tunelit te sheshi “Shqiponja”, makina kthehet përmbys


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:57 - 13/09/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në një nga tunelet e hapura për kalimin e automjeteve në zonën e ish-Shqiponjës.

Sikurse duket në foto makina është kthyer përmbys ndërsa aksidenti ka shkaktuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve. Ende nuk dihet nëse ka të plagosur.

Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Pas