Rajoni

“U përpoq të më përdhunonte”, 57-vjeçari djeg me acid një 63 vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:13 - 13/09/21 |
Opi Nion

Një 57-vjeçar në Greqi me probleme serioze të shëndetit mendor ka sulmuar dhe ka tentuar të djegë me acid një 63-vjeçare në Greqi.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e kësaj të hëne jashtë spitalit Shtetëror të Nisë.

Fillimisht autori i tha policisë se ajo u përpoq ta përdhunonte, por më pas ndryshoi versionin e ngjarjes.

Madje ku është marrë në pyete nga autoritetet policore 57-vjeçari ka deklaruar se përsoni që ka sulmuar ka qenë vjehrra e tij, e më vonë ka ndryshuar version më pas ndryshoi mendim./Opinion.al

Pas