Kronikë

Aksident automobilistik në Elbasan, humb jetën i moshuari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 31/05/21 |
Opi Nion

Një aksident me vdekje është regjistruar ditën e sotme në fshatin Gjergjan të Elbasanit.

Sipas News24 një autoveturë dhe një motor janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka humbur jetën 78-vjeçari që ndodhej në motor. Nga të dhënate e para mësohet se 78-vjeçari është banor i zonës.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. Bëhet me dije se po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes që solli këtë aksident./Opinion.al

Pas