Aktualitet

Hetimi për videot në ‘Tik Tok’ të gjyqtares, ILD dërgon ekip në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:25 - 31/05/21 |
Opi Nion

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ka ngritur një grup të posaçëm i cili pritet të merret me rastin e kryetares së Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani.

Bëhet me dije se ky grup është në Elbasan dhe pritet të fotografoj ambientet e zyrës së gjyqtares.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë, u zbuluan videot e gjyqtares Kapedani në Tik Tik, teksa kërcente apo bënte veprime provokuese./Opinion.al

Pas