InstaBIZ

Ajola Xoxa në koncertin e “Elita 5”, ja si duket në ditët e fundit të shtatzanisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:28 - 08/09/18 |
b.f

Grupi legjendar i rokut “Elita” 5 ka ndezur mbrëmjen e djeshme skenën e Amfiteatrit të Liqenit, për të festuar 30-vjetorin e krijimit të grupit, me disa prej këngëve të tyre më të mira.

I pranishëm në këtë koncert ishte edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj së bashku me bashkëshorten e tij, Ajola Xoxa.

Kjo e fundit shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të zi, ku i duket qartë barku i rrumbullakosur.

Erioni dhe Ajola kanë njoftuar disa muaj më parë së presin të bëhen prindër për herë të parë. Ajola do të sjellë në jetë një djalë.

Ndërkohë grupi “Elita 5” mori edhe “Çelësin e Qytetit”, ku sipas vokalistit Arif Zyberi ky është çmimi më i lartë që grupi ka marrë deri më sot, që i bën të ndjehen qytetarë të Tiranës.

Pas