InstaBIZ

Majk dhe Majlinda janë ndarë? Kjo foto i nxjerr zbuluar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 08/09/18 |
b.f

Majk ka një djalë nga lidhja me modelen Majlinda Zeka. Por ata u ndanë gjatë kohës kur ajo ishte shtatzënë. Reperi vazhdoi jetën e tij duke bërë publike lidhjen me një tjetër femër ndërsa Majlinda shprehej se ai nuk kujdesej financiarisht për djalin e tij. Por këtë herë paparazzi i ka fotografuar prindërit e Roan, bashkë. Nuk dihet ende nëse ata janë pajtuar dhe kanë vendosur t’i japin edhe një mundësi njëri-tjetrit, apo është vetëm djali ai që i bashkon.

Pas