InstaBIZ

Adrian Gaxha rrëzohet para këmbëve të Tunës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:43 - 18/11/15 |
root

Tani që janë rritur nuk e kanë ende një duet mes tyre, por kur kanë qenë të vegjël kanë kënduar krah njëri-tjetrit.

Ja tek i shohim Adrian Gaxhen dhe Tunën, duke kënduar në Festivalin e Fëmijëve.

Madje Gaxha ka shpalosur që i vogël edhe aftësinë e tij për të kërcyer, duke e demostruar edhe në skenë. Shohim që ndonëse është rrëzuar, është ngritur përsëri dhe ka vazhduar këngën normalisht.

Ndoshta duke e parë këtë video Tuna dhe Adriani, mund të frymëzohen për të bërë një duet tani që janë bërë shumë të njohur në showbiz.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas