Kronikë

Abuzuan me tenderin/ Arrestohen 14 policë, zyrtarë dhe ish-zyrtarë në ShkodërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 21/07/22 |
Opi Nion

14 persona janë arrestuar në Shkodër, mes të cilëve efektivë dhe ish-efektivë policie.

Sipas “News 24”, të arrestuarit janë të dyshuar për abuzim me një tender.

Sipas informacioneve, bëhet fjalë për tenderin për rikonstruksionin e komisariatit të policisë në Malësi të Madhe para disa viteve.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia lidhur me arrestimet./Opinion.al

Pas