Aktualitet

A ka lidhje drejtori i portit të Durrësit me grupin Avdylaj? Ja denoncimi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:31 - 25/10/18 |
b.f

Ish-Kryeministri Berisha ka postuar një mesazh të qytetarit dixhital, ku thuhet se drejtori i portit të Durrësit e ka vëllanë të dënuar në Itali. Po sipas tij, Altin Brakaj bënte transportin e drogës me makina me targa false dhe ka lidhje me grupin Avdylaj.

DENONCIMI TEK BERISHA

Me targa te fallsifikuara benin transportin e lendeve narkotike!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“I nderuar z. Berisha, jam nje qytetar i Durrësit. Dua t’ju bej me dije se: Afrim Bakaj Drejtor i portit Durres ka vella Altin Bakaj e cili eshte me emer te ndryshuar pasi eshte denuar ne itali. Altin Bakaj ka qene zv drejtor i patentave ne Durres, ku ndante pazaret e fallsifikimit te targave (ky nip i Cine Avdylit) me Roni Shqiopa i grupit te saje qorrit dhe perdorues drroge gjithashtu. Me targat e falsifikuara keto benin dhe transportimin e lendeve narkotike. Anonim te lutem.”

Pas