InstaBIZ

Ronaldo, shkaktar i ndarjes së ish të dashurës modele nga partneri italian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 25/10/18 |
el ida

E mbrojti Cristiano Ronaldon kur të gjithë ishin duke “hedhur baltë” mbi të përsa i përket akuzave për ngacmim seksual dhe mesa duket ky veprim i ka hapur probleme, modeles seksi Raffaella Fico.

Duket se lidhja e dashurise mes bukuroshes italiane dhe partnerit të saj Alessandro Moggi ka marrë fund. Sipas zërave nga mediat italiane duket se djali i Allesandros, Luciano, nuk i ka pëlqyer fjalët e Fico-s për “CR7”-tën.

Bukuroshja italiane fliste dhe për martesë me ish partnerin Alessandro por mesa duket tashmë gjithçkaje i ka ardhur fundi.

Pas