Kronikë

62-vjeçarja humbi jetën, dyshohet se zjarri në apartament u vu nga djali i saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 16/10/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të shtune në zonën e Astirit në Tiranë, ku humbi jetën 62-vjeçarja Hava Osmenaj, e cila u hodh nga dritarja për ti shpëtuar flakëve.

E moshuara pësoi dëmtime të rënda nga rënia e katit të tretë e palltit dhe humbi jetën në spital.

I lënduar nga flakët ka mbetur dhe dajli i 62-vjeçares, Klodian Oemenaj, 36-vjeç, i cili është sipas “BalkanËeb” është nxjerr jashtë banesën nga banorët.

Nga të dhënat e deri tanishme, ka dyshime se zjarri ka qenë i qëllimshëm nga djali, pasi thuhet se 36-vjeçari ka probleme të shëndetit mendor.

Pas