InstaBIZ

6 muaj përgatitje që J.Lo të merrte propozimin për fejesë në Bahamas


               Publikuar në : 11:18 - 17/04/19 |
xhu lia

Vetëm pak kohë më parë propozimi romantik për fejesë i ish-lojtarit të bejsbollit, Alex Rodriguez për këngëtaren Jennifer Lopez pushtoi të gjitha mediat botërore.

I ftuar në emisionin Jimmy Fallon, ai tregoi disa nga prapaskenat e tij momenti të bukur. Rodriguez është shprehur se iu deshën 6 muaj për të planifikuar këtë propozim.

“Kam bërë prova tri ditë me radhë. Doja që perëndimi të ishte i përsosur. E planifikuam për rreth gjashtë muaj. Ndodhi në plazh në Bahamas”,-u shpreh ai.

Pak kohë më parë në një tjetër intervistë J.Lo tregoi se sa të lidhur janë me njëri-tjetrin.

“Çdo gjë që bëjmë, ne e bëjmë së bashku. Ai i njeh ëndrrat e mia dhe unë i njoh ëndrrat e tij, dhe së bashku ndihemi sikur jemi më të fortë.”-përfundoi ajo.

Ndonëse u publikuan disa spekulime lidhur me tradhti të ndryshme që Alex i ka bërë J.Lo, këngëtarja ka theksuar se e njeh shumë mirë partnerin e saj si dhe atë çfarë kanë së bashku./Opinion.al/

Pas