InstaBIZ

U përfol se nuk e takon të birin, Majk sqaron gjithçka me një foto


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 18/09/18 |
el ida

Këngëtari Majk është baba i një djali një vjeçar, të quajtur Roan.

Ai postoi një fotografi të tij në instastory të cilën e përshkroi me tekstin  ‘vikingu im’.

Kujtojmë që këngëtari ishte në  një lidhje me Majlinda Zekën , nënën  e Roanit, me të cilën u nda akoma pa ardhur në jetë i biri.Marrëdhënia e tyre u diskutua gjatë në media, por si duket Majk dhe Majlinda e kanë gjithmonë një pikë takimi, djalin  e tyre, Roanin.

Vetëm një ditë më parë, Majk publikoi bashkëpunimin e tij me Yll Limanin me titull ‘Krejt ti fala’ – projekt ky që ka arritur 1 milion klikime brenda 24 orëve.

Pas