Kronikë

30-vjeçarja pret damarët në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:03 - 20/10/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në kryeqytet.

Sipas policisë një 30-vjeçare ka prerë damarët teksa ishte në rrugë.

Gruaja është nisur menjëherë në spital ndërkohë që mbeten ende mister motivet përse ajo vendosi të ndërmerrte këtë akt ekstrem.

Informacion paraprak

Më datë 20.10.2020, rreth orës 18:30, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, për motive ende të paqarta, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 30 vjeçe,  dyshohet se ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e cila u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /Opinion.al

Pas