Kronikë

Përplasen dy motorë në Lushnje, humb jetën 54-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:48 - 20/10/20 |
Al Do

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje.

Dy motorë janë përplasur me njeri-tjetrin në fshatin Halilaj, dhe për pasojë një nga drejtuesit, një 54-vjeçari J.B., ka humbur jetën.

Ndërkohë, drejtuesi tjetër F.K., 43 vjeç ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por ka mbetur i plagosur.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas