Kronikë

3 të plagosur nga përmbysja e zetorit, vajza 10-vjeçare në gjendje më të rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:22 - 16/10/21 |
Opi Nion

Tre persona kanë mbetur të plagosur  si pasojë e përmbysjes së në zetori në zonën e Lushnjes. Burimet e para thonë se të plagosur kanë mbetur gjyshi me nipin dhe mbesën e tij.

Vajza 10-vjecare ndodhet në gjendje më të rënduar dhe për këtë arsye është transportuar në spitalin e traumës, ndërsa ende nuk dihet shkaqet e aksidentit./Opinion.al

Pas