InstaBIZ

3 muaj pas lindjes, Ajola Xoxa habit fansat në Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 25/10/18 |
b.f

Më 6 tetor kryebashkiaku Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën djalin e tyre, të cilin e pagëzuan me emrin Kajan. E teksa ditët kalojnë, ajo po rikthen linjat elegante

Sot Ajola ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqet e veshur me një fustan të kuq me pika. Ajo tregon kështu trupin në super formë edhe pse nuk ka kaluar as muaji që nga lindja e Kajanit. Mirëpo siç duket Alketa Vejsiu edhe Ajola Xoxa kanë veshur fustane shumë të ngjashme dhe mund të themi se duken të mrekullueshme.

Pas