InstaBIZ

Modelja simpatike në Londër është e dashura e Feros?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:27 - 25/10/18 |
b.f

Reperi Fero ka disa kohë në tregun muzikor, por nuk është përfolur asnjëherë për lidhje dashurie.

Por, është zbuluar një modele shqiptare që jeton në Londër, me të cilën Fero shkëmben mesazhe dashurie në rrjete sociale.

Arbenita Ismajli publikon imazhe të ndryshme, në të cilat reperi i komenton zemra dhe lë të nënkuptohet se ata kanë nisur një romancë.

Ende nuk dihet nëse bukuroshja Arbenita është e dashura e Feros pasi asnjëri nuk ka reaguar.

Pas