Kryesore

3 gola në një finale, Mbappe barazonBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:38 - 18/12/22 |
Opi Nion

Duket se kjo ndeshje do të vazhdojë të luhet deri në momentin e fundit. Një penallti e dhënë në favor të francezëve është finalizuar nga Mbappe, që ka realizuar plot tre gola në këtë ndeshje dhe ka barazuar rezultatin. Argjentina 3, Framca 3.

 

Pas