Kryesore

Penalltitë vendosin fituesin e kupës së botës, Mesi apo Mbappe?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 18/12/22 |
Opi Nion

Penalltitë do të vendosin fituesin e kupës së botës, Katar 2022. Argjentinasit dhe francezët nuk kanë mundur ta ndryshojnë rezultatin 3-3, pas penalltisë së fundit të Mbappe duke e çuar tashmë fatin e ndeshjes tek penalltitë.

Lionel Messi dhe Kylian Mbappe duket se kanë dhënë maksimumin në këtë finale, duke shënuar përkatësisht 2 dhe 3 gola./Opinion.al

 

Pas