-Jetë dhe Stil

24 situata që ndodhin kur jeni i pirë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 19/11/15 |
root
 1. Jeni i karikuar për të dalë, po është ora 7pm dhe klubi nuk është ende i hapur
 2. Kur mendoni që do të bini në sy dhe keni shpenzuar shumë kohë për tu veshur
 3. Kur jeni duke përgatitur margaritat e para për miqtë tuaj dhe po e shijoni këtë moment
 4. Ndiheni çuditshëm me këto lojëra
 5. Kur margarita e parë ju bie në kokë dhe shikoni dyshe
 6. Kur shokët e ju ndalojnë të dilni jashtë për shkak të situatës suaj
 7. Kur ti shkon në bar dhe sheh ish të dashurën, por je aq keq sa nuk ke fuqi as ta përshëndesësh.
 8. Por shokët insistojnë të bëheni i fortë dhe të hyni brenda
 9. Ju duhet të shkoni shpesh në tualet
 10. Në tualet do të gjeni dritën perfekte për të bërë një “selfie”
 11. Doni që Dj të luajë këngën tënde të preferuar, por ata nuk pranojnë kërkesa
 12. Sheh një vajzë të bukur duke kërcyer dhe fillon ta mendosh të ardhmen me të
 13. Kënga jote po luhet më në fund, por ti nuk je në gjendje ta kërcesh
 14. Barmeni refuzon t’ju shërbejë pasi keni pirë shumë dhe ju shkoni të freskoheni në tualet
 15. Jeni duke marrë ajër teksa shkoni në shtëpi me taksi, kur në fakt do donit të villnit
 16. Nuk mbani mend shtëpinë tuaj dhe kjo është një situatë e tmerrshme
 17. Do të bësh një dush por kupton që s’je i aftë të bësh asgjë
 18. Kur doni të ujisni lulet në tre të natës
 19. Por kur ju bien vazot nga duart kuptoni që nuk keni fuqi të bëni asgjë
 20. Kur hapni televizorin dhe shihni reklama përreth 30 minuta
 21. Kur jeni gjysëm i përgjumur kujtoheni ti shkruani miqve që arritët mirë në shtëpi
 22. Ditën tjetër ndiheni shumë rehat dhe nuk doni të prishni terezinë
 23. Vendosni të dilni të merrni një pica, por rruga iu duket kaq e gjatë
 24. Më pas iu duhet ta kaloni gjithë kohë në tualet, për tu ndjerë më i sigurt në rast se doni të freskoheni

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

  Pas