Kronikë

20-vjeçari përplas me makinë për vdekje të moshuarën në Sukth


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:11 - 09/06/21 |
Opi Nion

Një 72-vjeçare ka humbur jetën pasi është përplasur nga një makinë teksa po kalonte rrugën.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00, në Sukth të Durrësit. Automjeti  automjeti tip “BMË”,  drejtohej nga një 20-vjeçar i cili nuk ishte i  pajisur me leje drejtimi.

I riu është shoqëruar në komisariat dhe po merret në pyetje nga autoritetet për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit./Opinion.al

Pas