Rajoni

2 viktima dhe 46 raste të reja me koronavirus në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:18 - 26/09/20 |
Al Do

Në 24 orët e fundit në Kosovë ka humbur jetën 2 persona nga COVID-19, ndërsa janë konfirmuar 46 raste të reja.

Deri më tani numri i viktimave në total në Kosovë është 619, ndërsa raste në total janë 15,425, prej të cilëve 1,641 janë aktive

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 77 pacientë, duke e çuar numrin e të shëruarve në total në 13,165 ./ Opinion.al

Pas