InstaBIZ

Lori Hoxha vs Kim Kardashian, kujt i rri më mirë fustani?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:26 - 04/11/15 |
root

Gratë e familjes Hoxha po frymëzohen gjithnjë e më shumë nga stili i Kim Kardashian. Lori, vajza e madhe e familjes Hoxha e cila njihet për stilin e veçantë në veshje, duket se frymëzohet shpesh nga ylli i reality show-t, Kim Kardashian. Ajo ka qenë e ftuar në një dasëm dhe ka veshur të njëjtin fustan si Kim. Si mendoni ju, kujt i rri më mirë ky fustan?!

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas