Sport

Kombëtarja, pritje për të gjithë shqiptarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:31 - 04/11/15 |
root

Të gjithë ata që duan të takojnë futbollistët e Kombëtares Shqiptare, do ta kenë këtë mundësi më 14 Nëntor. Federata Shqiptare organizon në Pallatin e Brigadave një pritje me Kombëtaren , me rastin e kualifikimit ne Euro 2016. Parashikohet të marrin pjesë personalitetet më të larta të mbarë shqiptarisë. Politikanë, drejtues bashkish nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia do të jenë bashkë në këtë pritje të vecantë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas