Aktualitet

Zonat që do të kenë ndërprerje të energjisë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:29 - 26/07/21 |
Opi Nion

Ditën e martë disa zona të Tiranës do të kenë shkëputje të energjisë elektrike.

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, OSHEE bën me dije se energjia do të ndërpritet për shkak punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit të shpërndarjes në kryeqytet.

OSHEE njofton se bëhet fjalë për Rrugën Kamëz-Valias, Kasall, Rruga “Sami Frashëri”, Rrugën ”Shefqet Ndroqi dhe në Rrugën dytësore Tiranë– Vorë.

Njoftimi i OSHEE

Stakim, 27 korrik. Në vijim të investimit që po bën OSSH për mirëmbajtjen e rrjetit të shpërndarjes në qytetin e Tiranës, në datën 27  korrik do të   stakohet energjia në disa zona në kryeqytet. Më poshtë oraret e kufizimit dhe zonat e prekura nga ky investim

09:00-15:00

Rruga Kamëz-Valias, Kasall. Rruga “Sami Frashëri”

09:00-15:00 dhe 13:00-17:00

Rruga dytësore Tiranë– Vorë

15:00- 19:00

Rruga ”Shefqet Ndroqi”./Opinion.al

Pas