Aktualitet

Zonat e Tiranës që do të kenë shkëputje të energjisë elektrike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:41 - 12/08/21 |
Opi Nion

OSHEE njofton se disa zona të Tiranës do të kenë shkëputje të energjisë elektrike gjatë ditës së premte. Këto shkëputje vijnë si pasojë e punimeve që OSHEE po zhvillon në kabinat e kryeqytetit.

Disa zona të Tiranës do të mbesin pa energji elektrike të premten si pasojë e disa ndërhyrjeve nga ana e OSHEE.

Pa energji do të mbeten këto zona:

09:00-17:00

Pjesërisht: Rruga “Kosova”, rruga “Berisha”, zona industriale Kamëz.

09:00-14:00

Pjesërisht: Paskuqan (Treshi),  Bregu i Lumit dhe Fushë Mëzezi./Opinion.al

Pas