Kronikë

Zjarr në një banesë në Mirditë, ndërron jetë një 65-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 04/10/21 |
Opi Nion

Një zjarr i madh ka përfshirë një banesë ditën e sotme në Reps të Mirditës.

Bëhet me dije se si pasojë e zjarrit është shënuar një viktimë i moshës rreth 65-vjeç, i identifikuar me inicialet N.P.

Informacion paraprak

Më datë 04.10.2021, rreth orës 13:40, në fshatin Reps, Mirditë, si pasojё e shpërthimit të një bombule gazi, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N.P., 65 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrëfikses ndodhën në vendngjarje.

Grupi hetimor punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Pas