Kronikë

Zhduket një tjetër 40-vjeçar në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:06 - 16/10/20 |
Opi Nion

Zhduket pa lënë gjurmë një 40-vjeçar në Elbasan. Denoncimin për zhdukjen e të riut e ka njoftuar vëllai i tij.

Mësohet se i zhdukuri është Rrapush Çeça, banues në lagjen “Hekurudha”. Çeça ka humbur kontaktet me familjaret prej mëngjesit të sotëm.

Sipas vëllait të 40-vjeçarit, ai  ka dalë nga banesa me automjetin e tij me targa AA 531 VS, dhe u ka thënë familjarëve se po shkonte të kryente disa ekzaminime.

Pas verifikimit nga ana e familjarëve, rezulton se ai nuk ka qenë në qendrën spitalore, pasi nga regjistrat e observimit ditën e sotme, nuk ekziston i regjistruar.

“ABC News” raporton se familjaret kanë kërkuar për 40-vjeçarin, por nuk kanë mundur të gjejnë asnjë gjurmë të tij.

Kujtojmë se ditën e djeshme u denoncua se një 40-vjeçar nga Lepenica e Vlorës kishte humbur kontaktet me familjarët e tij prej 4 ditësh. Sipas informacioneve, personi i humbur quhet Ermal Ngucaj, ndërsa denoncimi për zhdukjen e tij është bërë nga familjarët./ Opinion.al

Pas