Aktualitet

Zhduket ditari seksual i Princeshës. Çfarë sekretesh ka në brendësi të tij?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:15 - 30/11/15 |
b.f

Panik në Pallatin Buckingam Palace në Londër. “National Enquirer” thotë se në Pallatin Mbretëror është zhdukur  ditari personal i Kate Middleton. Ditari i cili flet për sekretet e jetës seksuale të Middleton, është vjedhur nga shtëpia e saj në fshatin anglez dhe me shumë mundësi mund të pushtojë internetin. Një burim i brendshëm për gazetën shprehet se Middleton po përjeton një gjendje ankthi për faktin që ditari i saj nuk po gjendet askund.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas