-Jetë dhe Stil

Zbuloni cfarë urren partneri juaj, duke ditur shenjën e tij të horoskopit Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 01/05/16 |
b.f

Duket se tek cdo njeri ka dicka që më shumë se të tjerat e nervozon apo mërzit. Duke ditur shenjën e horoskopit, ju mund të zbuloni se cfarë urren partneri juaj.

 

Dashi: Urren njerëzit e ngadaltë

Demi: Urren ndryshimet e papritura

Binjakët: Urrejnë që dikush t’ju tregojë se cfarë nuk duhet të bëjnë

Gaforrja: Urren të kritikohet

Luani: Urren njerëzit që përpiqen t’i nxisin

Virgjëresha: Urren zhurmat e larta

Peshorja: Urren njerëzit e mërzitshëm

Akrepi: Urren gënjeshtarët

Shigjetari: Urren kur i thonë të qetësohet

Bricjapi: Urren njerëzit që dyshojnë tek ai

Ujori: Urren kur i thonë që e ka gabim

Peshqit: Urrejnë premtimet e pambajtura

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas