InstaBIZ

Zbulohet më në fund edhe data se kur do të martohen Marina dhe Getoari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:49 - 31/07/17 |
b.f

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë njoftuar prej kohësh se do të ishte ky vit në të cilin do të celebronin martesën e tyre. Duket se ata kanë preferuar vjeshtën, pra Marina dhe Geti do t’i japin fund beqarisë në shtator. Por ndërkohë që ishte zbuluar vetëm muaji dhe vendi i dasmës, së fundmi u zbulua edhe data kur çifti do t’i thonë “po” njëri-tjetrit në altar.  

Është 10 shtatori, data kur çifti i njohur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë me një dasmë, e cila do të ketë rreth 250 të ftuar dhe do të mbahet në Prishtinë në vendin ku u rrit reperi.

Pas