-Jetë dhe Stil

Zbulohet albumi fotografik i zyshës, që përton të jap mësim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:29 - 14/09/15 |
root

Një mësuese nga Elbasani ka postuar sot në ditën e parë të shkollës, një status polemik.
Mësuesja ka pozuar si modele përpara dërrasës së zezë ku shkruan: “Ja na filloi dhe shkolla uffffaaaaaa”. Kur zysha e paska me kaq përtesë fillimin e vitit të ri shkollor, mendoni sa të vështirë do ta ketë deri në fund të tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas