InstaBIZ

Zajmina super seksi me të brendshmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 07/10/15 |
root

Zajmina Vajsari vazhdon të mbetet super seksi. Ajo do të  jetë në kopertinën e revistës “Story”, për muajin tetor dhe duket në formë perfekte fizike. Këtë na i tregon përmes kësaj fotoje që ka publikuar pak minuta më parë në Instagram.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas